حمایتی ,زعفران ,کشاورز ,خریداری ,خراسان‌رضوی ,صورت ,خرید حمایتی ,کلیک نمایید ,پایان آذرماه ,زعفران‌های خریداری ,حمایتی زعفران ,خرید حمایتی زع

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در تاریخ  ۱2 آذر ۱۳۹۶ مجتبی مزروعی در مشهد مقدس اظهار داشت: در حال حاضر 10 مرکز خرید حمایتی زعفران در استان خراسان‌رضوی فعالیت می‌کنند و در صورت اعلام نیاز از سوی شهرستان‌های استان که دارای حجم قابل قبولی زعفران هستند مرکزی جدید در آن منطقه راه‌اندازی خواهیم کرد.


وی تصریح کرد: تمامی زعفران‌های خریداری شده آزمایش شده و در صورت وجود مشکل به کشاورز اعلام که با این اقدام نوعی آموزش به کشاورز نیز ارائه می‌شود.


رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌رضوی گفت: زعفران‌های خریداری شده تاکنون توسط مراکز حمایتی خرید زعفران کیفیت بالایی داشتند و شهرستان‌های کاشمر، گناباد، خواف، تربت حیدریه از جمله شهرستان‌هایی هستند که دارای مراکز خرید حمایتی هستند.


مزروعی با بیان این  که خرید حمایتی به کنترل بازار نیز کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: خرید‌های حمایتی تا پایان آذرماه ادامه دارد و خرید به این صورت است که در ابتدا 40 درصد مبلغ کل زعفران خریداری شده پرداخت و مابقی در سه ماه بعد به کشاورز پرداخت می‌شود.


جهت مشاهد منبع خبر اینجا کلیک نمایید.


جهت مشاهده سایر اخبار بر روی لینک زیر کلیک نمایید.


منبع اصلی مطلب : آجیل و خشکبار
برچسب ها : حمایتی ,زعفران ,کشاورز ,خریداری ,خراسان‌رضوی ,صورت ,خرید حمایتی ,کلیک نمایید ,پایان آذرماه ,زعفران‌های خریداری ,حمایتی زعفران ,خرید حمایتی زع
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

درسایت : خرید حمایتی زعفران از کشاورزان خراسان‌رضوی تا پایان آذرماه امسال ادامه دارد‌